Raj Radia
Відгук на Wembley Stadium

2020-2-5 10:08:41

Пішов дивитися матч Англія - ​​Нігерія. Довгі черг...

Пішов дивитися матч Англія - ​​Нігерія. Довгі черги, щоб потрапити на стадіон, але рухається досить швидко, і ви можете бути на своєму сході протягом 5-10 хвилин. Ми сиділи у трибунах, так що ви можете легко стежити за матчем, але достатньо, щоб по-справжньому бачити гравців на полі. Головне питання - це зручності на половину часу. Черги займають більшу частину коридору, тобто дуже важко дістатися до того, що ви хочете. Що ще одне питання, не в кожному кіоску подають однакові страви та напої. Тому вам доведеться повільно пробиратися до того, що ви хочете, вставати в довгу чергу, замовляти та отримувати їжу, перш ніж повільно повертатись до своєї секції. Я думаю, що це величезна частина причин порожніх місць після перерви. Просто неякісне проектування. Якщо ви хочете алкогольний напій, вам доведеться пити його біля барів, оскільки ви не можете взяти його на своє місце. Тож до того часу, коли ми закінчили пити пінту і повернулися до місць, у другому таймі минуло 9 хвилин, і ми пропустили гол в Нігерії. Їм потрібно серйозно переглянути дизайн барів та кіосків з продуктами харчування, щоб речі кардинально покращились щодо вільних місць після половини часу.